JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Verejná zbierka Biela pastelka

Kategória: Školský internát
Uverejnené: streda, 28. september 2022

Dňa 22.9. 2022 sa uskutočnila v našom školskom internáte verejná zbierka na pomoc nevidiacim a slabozrakým "BIELA PASTELKA." Aj napriek tomu, že zbierka prebiehala aj v školách, ktoré navštevujú naši žiaci, všetci prispeli aj druhý krát s vedomím, že robia veľmi správnu vec!
Ďakujeme touto cestou všetkým žiakom a vychovávateľom, ktorí prispeli akoukoľvek sumou.

Som kamarát s edupage

Kategória: Školský internát
Uverejnené: utorok, 06. september 2022

Zvykne sa hovoriť, že začiatky bývajú ťažké. Prirodzene máme obavy z nových skúseností. V utorok večer sme sa stretli v malej zasadačke našej školy, aby sme rozptýlili možné obavy v oblasti práce s novými technológiami. Snažili sme sa skamarátiť s edupage našej školy a nášho školského internátu. Žiaci sa dozvedeli informácie o edupage, ako si v aplikácii vytvárať kontá, ako si zvoliť obedové menu či sledovať platby, správy, notifikácie. Každý žiak si prácu s edupage aj prakticky vyskúšal. Samostatnosť pri práci žiaka s edupage vytvára predpoklady pre jeho samostatnosť aj v iných oblastiach bežného života. 

Prvý tréning s prvákmi

Kategória: Školský internát
Uverejnené: utorok, 06. september 2022

Príjemné počasie sme dnes popoludní využili na úvodný tréning s prvákmi. Po základnej rozcvičke na vedľajšej hracej ploche mali chlapci možnosť zahrať si aj na tzv. "veľkom ihrisku." Keďže z minuloročného internátneho futbalového družstva odišli po úspešných maturitách traja naši kľúčový hráči, všímali sme si aj to, či za nich budeme mať náhradníkov. Už na budúci týždeň sa odohrá tradičný futbalový zápas medzi prvákmi a internátnym družstvom.  

Prvý tréning s prvákmi - Obrázok 1

Zmena výšky mesačného poplatku za ubytovanie v školskom internáte od 1.10. 2022

Kategória: Školský internát
Uverejnené: utorok, 06. september 2022

Važení rodičia, s účinnosťou od 01.10. 2022 sa mení výška mesačného poplatku za ubytovanie v školskom internáte na 30.- €/ mesačne. Výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v internáte je určená všeobecným záväzným nariadením zriaďovateľa internátu.