JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Mimoriadny školský rok je minulosťou

Kategória: Školský internát Uverejnené: utorok, 07. júl 2020

Vážení rodičia, milí naši žiaci, keď sme sa v septembri 2019 s väčšinou z vás stretli na chodbách nášho školského internátu po dlhých letných prázdninách, ešte sme nemali ani len tušenie o tom, čo pre nás nový školský rok pripravil. Akoby to bolo len nedávno, keď sme na prvom a treťom poschodí uvideli aj nové tváre - chlapcov a dievčat prvých ročníkov stredných škôl. Pred niekoľkými dňami sme školský rok uzavreli, dostali ste vysvedčenia, vzali ste si veci z internátu. Či už osobne alebo prostredníctvom sociálnych sietí sme si spoločne zaželali, aby školský rok 2020/2021 nemal prívlastok "mimoriadny."  My, vaši vychovávatelia, sa vám, našim žiakom, chceme veľmi pekne poďakovať za všetky aktivity, na ktorých ste sa zúčastnili a vám, rodičom našich žiakov, za spoluprácu pri výchove vašich detí. Ďakujeme za veľkú mieru solidarity a empatie, ktorú ste prejavili pri riešení mimoriadnej situácie, ktorá bola na území mesta Prešov vyhlásená po tragickom výbuchu bytovky na Mukačevskej ulici. Ďakujeme vám, našim žiakom, za flexibilitu v prispôsobovaní sa mimoriadnej situácii spôsobenej koronavírusom. Počas letných prázdnin vám prajeme pevné zdravie, veľa pekných zážitkov. Buďte zodpovední, pomáhajte rodičom a .... Vidíme sa v septembri. Vaši vychovávatelia. http://www.sost-po.sk/internat/index.php/galeria

Návštevy: 1018