JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Dávame vám do pozornosti aplikáciu Edupage nášho školského internátu

Kategória: Školský internát Uverejnené: štvrtok, 02. apríl 2020

Oznamujeme rodičom a žiakom školského internátu, že okrem zdieľania infomácií prostredníctvom našej webovej stránky je potrebné komunikovať, pracovať a informovať sa aj prostredníctvom aplikácie Edupage: https://si-sost-po.edupage.org/   Vychovávatelia cez túto aplikáciu komunikujú a pracujú so svojimi žiakmi. Čo potrebujete, aby ste sa k tejto komunikácii dostali?

1. Stiahnite si aplikáciu Edupage pre náš školský internát do mobilu alebo počítača alebo si zadajte priamo adresu (https://si-sost-po.edupage.org/). 

2. Po zadaní adresy na hlavnej stránke https://si-sost-po.edupage.org/  v hornom paneli vpravo je sekcia Žiaci a rodičia. Kliknite na tento odkaz. Zvoľte možnosť Písomky/DÚ. Zobrazia sa vám materiály, ktoré pre vašu skupinu zadal skupinový vychovávateľ. Takto si viete pozrieť materiály na každý aktuálny deň, úlohy pred termínom i tie, ktoré vás čakajú. Aby ste sa dostali nielen k všeobecnému zadaniu, ale ku konkrétnej úlohe, prihláste sa do aplikácie. 

 

 

3. Uveď svoje prihlasovacie údaje (Meno a heslo). Ak ste prihlasovacie údaje zabudli alebo ich nemáte, zvoľte možnosť: Neviem prihlasovacie meno alebo heslo - odoslať. Postupujte podľa inštrukcií zaslaných na váš email.

3. Po prihlásení si viete pozrieť napr. správy, platby, nástenku atď. Kliknite na možnosť Písomky/Úlohy. Gratulujem, dostali ste sa k materiálom, ktoré vám vychovávateľ poslal. Už len si tieto materiály pozrieť a "dať spätnú väzbu."

 

V prípade nejasností kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V prípade, že vám aplikácia nefunguje, kontaktujte administrátora školy: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Návštevy: 1360