Vďaka finančnej podpore Nadácie SPP, bol na našej škole podporený projekt Dobudovanie dielne praktického výcviku nového študijného odboru „technik energetických zariadení budov“.

Projekt bol zameraný na dobudovanie dielne pre nový študijný štvorročný experimentálny odbor „technik energetických zariadení budov“, ktorý vznikol v spolupráci s EkoFondom, n. f., zriadeným SPP a. s., a jeho garantom je Štátny inštitút odborného vzdelávania.

Finančný príspevok z Nadácie SPP bol použitý na zakúpenie fotovoltaického solárneho systému Vitovolt 200, ktorý slúži ako učebná pomôcka pre oblasť obnoviteľných zdrojov energie. Ďalšie zariadenia, ktoré boli podporené z tohto projektu sú interaktívna tabuľa – súprava (interaktívna tabuľa, projektor, notebook 15,4 LCD s WIN a MS OFFICE, stenová konzola pre projektor, s VGA káblom) a príslušenstvo dielne (keramická tabuľa, magnetická tabuľa, switch na internet a monitorovacia kamera).

Cieľom projektu bolo dobudovať dielňu pre praktickú výučbu žiakov nového študijného odboru technik energetických zariadení budov. Výstupom projektu je vybavená dielňa zariadeniami, na ktorých si žiaci môžu precvičovať aplikáciu svojich teoretických vedomostí. Jednoznačným prínosom tohto projektu bola podpora novovznikajúceho študijného odboru, ktorý je jediným študijným odborom takéhoto druhu na Slovensku.


„Tento projekt (táto aktivita) sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP“.  

 

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

We have 3 guests and no members online