V roku 2018 sme zrealizovali cez výzvu Grafické systémy v odbornom školstve projekt s názvom Zvýšenie kompetencie pedagógov v odborných predmetoch s podporou CAM systémov.

 

Výstup:

Metodika tvorby projektu Operácia kapsa.pdf

Metodika tvorby_OPERÁCIE 3D HSR

 

V roku 2016 sme zrealizovali projekt: Zvýšenie kvalifikácie učiteľov odborných predmetov s podporou CAD a CAM systémov.Pre výučbu.

Metodický list pre CNC sústruženie

Metodický list pre CNC frézovanie

 

SOŠ technická v Prešove zrealizovala v roku 2015 vrámci výzvy Grafické systémy v odbornom školstve projekt Moderné vzdelávanie v oblasti CAD a CAM s prepojením na simuláciu CNC strojov.

Vybavili sme odbornú učebňu pre študijné odbory umožňujúcu kvalitnú výučbu žiakov v prostredí s grafickým programom a školskými CNC výučbovými strojmi, ktoré sú kompatibilné s CAD a CAM systémami.

Výstupy:

Metodika_tvorby_vykresov.doc

Metodika_tvorby_zostavy_1.doc

Metodika_tvorby_zostavy_2.doc

Objemove_tela.odp

 

 

cnc male

Vytvorili sme pre žiakov priestor, kde budú získavať, kvalitné a odborné informácie, ktoré budú neskôr zužitkovávať vo svojej práci.

CNCfreza  cncfrezovanie

 

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

We have 37 guests and no members online