Škola je zapojená do švajčiarsko – slovenského projektu podporovaného prostredníctvom Programu švajčiarsko-slovenskej spolupráce v rámci rozšírenej Európskej únie. Viac o projekte sa dozviete na www.podpormeremesla.eu

22. 10. 2014 sa uskutočnilo stretnutie kariérných poradcov ZŠ a triedných učiteľov, na workshope s názvom "Odborné vzdelávanie a príprava pre trh práce "  výstupili: PhDr. V. Hybenová z CPPPaP s aktuálnými informáciami, Ing. L. Holubová OŠ ÚPSK s Regionálnou stratégiou SOŠ a aktuálnými informáciami k prijímaciemu konaniu, Mgr. Štefan Cmar - model odborného vzdelávania a prípravy žiakov na povolanie na základe Švajčiarskeho vzdelávacieho systému,  Ing. A. Konaříková - informácie o potrebách trhu práce v regióne. Vystupili aj zástupcovia firiem Drevodom Orava a Plynas.

PA220371

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

We have 96 guests and no members online