• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Imatrikulácia prvákov

Dňa 29.10.2019 sa na našej škole konala Slávnosť Imatrikulácie žiakov prvého ročníka. Imatrikuláciu svojim príhovorom otvorila riaditeľka školy Ing. Janka Galdunová. Po príhovore a otvorení imatrikulácie nasledovala oficiálna časť, kde p. zástupca pre praktické vyučovanie Bc. Peter Oslovič pasoval žiakov zvláštnou vodováhou, ktorá je typická pre každý odbor. To preto, aby žiaci mali rovný charakter, neváhali a s radosťou do školy chodili.  Po pasovaní žiakov a zložení sľubu, skladali imatrikulačný sľub aj p. riaditeľka Ing. Janka Galdunová a p. zástupca pre teoretické vyučovanie Ing. Pavol Matis.

Po oficiálnej časti nasledovala časť zábavná, kde si členovia žiackej školskej rady pripravili pre prvákov zopár úloh, ktoré museli splniť. Žiakom pomáhali aj ich triedni učitelia a majstri odbornej výchovy.

Milí prváci, prajeme vám veľa úspechov v ďalšom štúdiu.

Kolektív ŽŠR

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

We have 27 guests and no members online