• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 3778 K technik informačných a telekomunikačných technológií
  Študijný odbor pripravuje žiakov na samostatne vykonávanie činnosti spojených s poskytovaním telekomunikačných služieb, prenájmom koncových zariadení, odbytom a účtovaním telekomunikačných úhrad.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Rozlúčka so školou

 

V piatok 20. mája 2016 sa maturanti v školskej jedálni slávnostne rozlúčili so svojou školou. Pri ústnych maturitných skúškach im prajeme šťastnú ruku a úspešné ukončenie štúdia.

Zápis do 1. ročníka študijných odborov pre šk. rok 2016/2017

Zápis prijatých uchádzačov do študijných odborov sa uskutoční v stredu 18. mája 2016 od 8.00 h. do 16.00 h v malej zasadačke SOŠ technickej v Prešove. Doneste si so sebou Zápisný lístok, ktorý Vám vydá ZŠ.

Dominik Muľ druhý v celoslovenskej súťaži v predpisoch BOZP

V dňoch 4. a 5. mája 2016 sa v hoteli Sorea Titris v Tatranskej Lomnici uskutočnil 42. ročník celoslovenskej súťaže žiakov SOŠ v oblasti predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Súťaž sa konala pod záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu Petra Plavčana a ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Jána Richtera.

Zúčastnilo sa jej 45 žiakov z 15-stich stredných odborných škôl z celého Slovenska. Našu školu reprezentovali traja žiaci: Tomáš Ivanecký III.A, Dominik Muľ III.B, Samuel Orjabinec I.A

Vo veľkej konkurencii získal Dominik Muľ pekné II. miesto v súťaži jednotlivcov.

V súťaži škôl sme získali 4. miesto.

Ďakujeme za  reprezentáciu školy a srdečne blahoželáme.

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

       Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

  

progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

Online

We have 45 guests and no members online