V rámci dňa Prešovského kraja SOŠ technická v Prešove otvára svoje dielne žiakom ZŠ, ktorí majú možnosť zhotoviť si vlastný stolársky výrobok. Touto akciou propagujeme remeslá a vzbudzujeme záujem žiakov základných škôl o štúdium techniky. Propagáciu strojárstva v Prešovskom kraji žiakom školy zabezpečí exkurzia vo firme SPINEA. Žiaci prvého ročníka navštívia galériu a druháci knižnicu P. O. Hviezdoslava v Prešove. Žiaci nadstavbového štúdia navštívia významne stavby, pozrú si architektúru v meste Prešov a zhotovia fotodokumentáciu. Túto prehliadku realizujú v rámci predmetu architektúra. V utorok 23.10. 2018 od 10.20 h v priestoroch školy pri bufete bude pre žiakov pripravená prezentácia  Prešovského samosprávneho kraja.

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 10 návštevníkov a žiadni členovia on-line