Po jarných prázdninách, od 25.02.2019 dochádza k zmene spôsobu elektronického objednávania stravy a k novým pravidlám pri bezhotovostnej platbe za stravu na bežný účet. 

Prístup k jedálnemu lístku bude cez edupage stránku školy https://sost-po.edupage.org/ alebo cez mobilnú aplikáciu edupage.

Na edupage stránke školy po prihlásení sa svojim menom a heslom je možné zadať objednávku na obed v príslušnom týždni a je tam aj možnosť zvoliť si MENU A alebo B, okrem pondelka 25. 02. 2019, kedy je v ponuke len MENU A (prístup k objednávke je cez odkazy KOMUNIKÁCIA/ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ).

Bezhotovostné platby je potrebné uhrádzať na stravovací účet školy IBAN SK 67 8180 0000 0070 0051 7781. Pre identifikáciu platiteľa, bol pre každého stravníka vygenerovaný variabilný symbol. Informácie o variabilnom symbole a kredite nájdete po prihlásení sa a kliknutí v pravom menu na odkazy KOMUNIKÁCIA / PLATBY a v hornej časti na odkaz MOJE PLATBY. Zostatky stravníkom z predchádzajúceho systému budú pripísané do 25.02.2019.

Prosíme externých stravníkov, ktorí ešte nemali vygenerované prístupové údaje a variabilný symbol pre elektronickú platbu, aby prišli do jedálne školy za p. vedúcou školskej kuchyne. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať aj telefonicky 051 7714 560 kl. 117.   

 

 

 

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 14 návštevníkov a žiadni členovia on-line