• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

OZNAM

Triedne aktívy ZRPŠ

Dňa 24. 10. 2019 o 16.00 h sa uskutočnia tredne aktívy ZRPŠ.

Stáž v Bielorusku

       V dňoch 12. 05. 2019 – 19. 05. 2019 sa 10 žiakov a dvaja pedagogickí zamestnanci našej školy (Eva Baranová a Dušan Andrejko) zúčastnili výmennej stáže s partnerskou školou v bieloruskom Breste. Do stáže boli zapojení žiaci študijných odborov mechanik hasičskej techniky a technik energetických zariadení budov.

        Hostiteľská organizácia pripravila pre žiakov bohatý program.  V dopoludňajších hodinách sa zúčastnili vyučovacích hodín zemepisu (oboznámenie sa s krajinou Bielorusko), ruského a anglického jazyka, kde zdokonalili svoje jazykové schopnosti a v odborných dielňach, kde získavali nové znalosti a zručnosti.

         Partnerská škola pripravila pre nás v popoludňajších hodinách bohatý program voľnočasových aktivít. Spolu sme absolvovali prehliadku historickej časti mesta Brest, návštevu Brestskej pevnosti, múzeí, kultúrnych pamiatok, športových centier. Sily sme si zmerali i v športe (volejbalové a futbalové zápasy skončili 1:1). Posledný deň sme obdivovali Belovežský prales.

        Hlavným cieľom nášho pobytu bolo podporiť u zúčastnených žiakov smäd po ďalšom odbornom vzdelávaní, získavaní nových vedomostí a zručností, oboznámenie sa s históriou, kultúrou a životom v inej krajine. Žiaci i pedagógovia prežili nádherný týždeň. ktorý bol plný nových zážitkov, skúseností a stretnutí so skvelými ľuďmi,  na ktorý budú všetci radi spomínať.

 

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 41 návštevníkov a žiadni členovia on-line