• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

OZNAM

Triedne aktívy ZRPŠ

Dňa 24. 10. 2019 o 16.00 h sa uskutočnia tredne aktívy ZRPŠ.

Aktivácia dopravy na Preukaze žiaka cez SMS

Aktivuj si dopravu na tvojom Preukaze žiaka ISIC/EURO<26

Aktuálne končí platnosť v čipe preukazu pre účely dopravy 30.6.2019, to znamená, že od 1.7.2019  ti preukaz nemusí fungovať u všetkých dopravcov.

Ak pokračuješ v štúdiu a chceš využívať svoj preukaz v doprave aj ďalší školský rok vrátane letných prázdnin, od 1.6.2019 si ho môžeš aktivovať prostredníctvom SMS podľa nasledujúcich krokov:

 1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare:

     TC medzera priezvisko (uvedené na preukaze) medzera číslo čipu

príklad:

                          sms_help 

(meno uvádzaj bez mäkčeňov, dĺžňov, v prípade viacerých priezvisk stačí napísať ľubovoľné z nich alebo ich napíš všetky spolu, bez medzier)

 

 1. Prolongačnú SMS je možné zaslať zo sietí nasledovných operátorov: OrangeSlovak Telekom (T-Mobile), O2 a 4ka.
 2. V priebehu chvíľky ti príde potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3 €. Ostatné SMSky sú bezplatné.
 3. Po úspešnej platbe dostaneš túto SMS s pokynom: „Pre aktivaciu dopravy pre sk. rok 2019/2020 priloz svoju kartu k terminalu na skole, alebo k verejne dostupnym terminalom. Viac info na www.transcard.sk.
 4. Teraz si choď priložiť kartu k školskému terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu. Terminál ti predĺži platnosť čipu preukazu pre dopravu.
 5. Po priložení karty k terminálu ti príde potvrdzujúca SMS o úspešnom predĺžení platnosti čipu a tvoj preukaz je pre použitie v doprave platný až do 30.6.2020 alebo 31.8.2020.

 

Platnosť zľavy v autobusovej doprave v školskom roku 2018/2019:

 • žiaci končiacich ročníkov majú nastavenú platnosť: 01.06.2019 – 30.06.2020
 • žiaci pokračujúcich ročníkov majú nastavenú platnosť 01.06.2019 – 31.08.2020 (toto nastavenie umožní pokračujúcim študentom zakúpiť si 3–mesačný predplatný časový lístok  aj v mesiacoch napr. apríl/máj)

Platnosť zľavy v železničnej doprave v školskom roku 2019/2020 je nastavená pre všetkých žiakov v rozsahu 01.06.2018 – 30.06.2019.

 

Spätná prolongačná SMS nebude doručená, ak:

 • platba za SMS prolongáciu prekročí výšku limitu na predplatenej karte,
 • je telefónne číslo zákazníka zaradené do skupiny, podľa kritérií mobilného operátora, ktorým nie je umožnené využívať službu SMS platby,
 • celkový finančný objem transakcií uskutočnených v rámci jedného zúčtovacieho obdobia, pre jedno telefónne číslo prekročil 150 € v rámci systému Platieb za služby cez SMS.
FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 41 návštevníkov a žiadni členovia on-line