• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

1. miesto v celoslovenskej súťaži v predpisoch BOZP.

V dňoch 16. – 17. 4. 2019 sa v krásnom prostredí hotela Sorea Titris v Tatranskej Lomnici uskutočnil 45. ročník celoslovenského kola súťaže žiakov SOŠ v predpisoch BOZP. Organizátorom súťaže bol Integrovaný odborový zväz. Súťaž prebiehala pod záštitou ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR, ministra práce sociálnych vecí a rodiny SR a ministra dopravy a výstavby SR.

Súťažilo 48 žiakov zo 16-stich škôl z celého Slovenska, takže konkurencia bola veľká. Našu školu reprezentovali žiaci: Martin Čajka z III.A, Ľuboš Mikula z III.A a Daniel Štefko z II.B.

Náš žiak Daniel Štefko obsadil 1. miesto v súťaži jednotlivcov. Odniesol si krásnu cenu – špičkový notebook, ktorý do súťaže venovalo Letisko Košice.

V súťaži  škôl sme obsadili tiež 4. miesto (chýbal nám len 1 bodík do umiestnenia).

Ďakujeme chlapcom za vzornú reprezentáciu školy.

Spracovala: Ing. Jana Halagová

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 31 návštevníkov a žiadni členovia on-line