• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Vytrvalostný maratón chôdze po schodoch

Dňa 10.4.2019 sa členovia Žiackej školskej rady SOŠ technickej zúčastnili "Vytrvalostného maratónu chôdze po schodoch", ktorý usporiadala SOŠ služieb, Košická 20, kde museli zdolávať šesť poschodí budovy školy. Celkovo sa na tejto vydarenej akcii zúčastnilo 45 žiakov, nechýbala dobrá nálada, úsmevy, smiech a hudba.

Výsledky:

Kategória dievčatá:

1. miesto Klára Gumanová 14 112 schodov,  Veronika Horňáková 14 112 schodov

2. miesto Gabriela Ptašinská 13 824 schodov

3. miesto Soňa Fialková 10 368 schodov,  Lívia Ivanková Vargová 10 368 schodov,                       Dominika Birošová 10 368 schodov

Kategória chlapci:

1. miesto Šimon Holoďák 15 552 schodov

2. miesto Martin Čajka 14 976 schodov

3. miesto Ondrej Regeci 14 112 schodov, Daniel Štefko 14 112 schodov

Ďakujeme členom ŽŠR SOŠ technickej za príkladné reprezentovanie našej školy.

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 63 návštevníkov a žiadni členovia on-line