• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Okresné kolo vo futbale SŠ

                Dňa 01. 04. 2019 sa družstvo našej školy zúčastnilo Okresného kola vo futbale stredných škôl. Do turnaja sa prihlásilo 16 družstiev, ktoré boli rozdelené do štyroch skupín . V našej  skupine sme obsadili pekné  prvé  miesto  a postúpili do finále. To  sa bude konať 16. 04. 2019 v Haniske.

Výsledky  nášho  družstva:

      1. zápas:  SOŠ technická Prešov  – SZŠ Sládkovičova Prešov  2:0

  Góly: Ivanecký /III.A/ 1,  Vozár /IV.B/ 1

      2. zápas:  SOŠ technická Prešov  – SŠ Ľ. Podjavorinskej Prešov  2:0

  Góly: Kipikaša /IV.B/ 1, Balucha /II.NS/ 1

       3.   zápas:   SOŠ technická Prešov – SPŠ elektrotechnická Prešov  0:0

Postúp do finálovej skupiny považujem za veľmi pekný úspech. Chcem poďakovať chlapcom za výborné  výsledky a príkladnú reprezentáciu našej školy.                                                                                   

                                                                                                                     Mgr. Stanislav  Baran

                                                                                                                          vedúci  PK  TSV

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 231 návštevníkov a žiadni členovia on-line