• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Bezpečnosť práce je pre nás dôležitá

26.2.2019 sa vybraní žiaci druhého a tretieho ročníka odborov TEZB a MHT zúčastnili na XXVII. ročníku odborného seminára na tému: Bezpečnosť práce na elektrických inštaláciách a elektrických zariadeniach. Organizovalo ho Školiace pracovisko elektrotechnikov Akadémie ozbrojených síl – CV gen. M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši. Vypočuli sme si prednášky napr. na témy: Nové STN pre elektrotechniku, Zaistenie bezpečnosti ochrán pred úrazom elektrickým prúdom, Management riadenia rizika pri ochrane objektu, Zásady poskytovania prvej pomoci pri úraze elektrickým prúdom a iné. Mali sme možnosť prakticky si vyskúšať poskytovanie prvej pomoci pri úraze elektrickým prúdom priamo na figurínach napojených na meracie prístroje. Niektorým to išlo veľmi dobre, ale niektorí majú čo doháňať. No v každom prípade nás naše inštruktorky pochválili za odvahu. Takže nabudúce budeme perfektní pri tréningu a dúfajme, že to pri tom aj zostane.

Spracovali: Ing. Greš, Ing. Halagová

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 18 návštevníkov a žiadni členovia on-line