• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Školenie Rehau Akadémie

Vo štvrtok 29. 11 2018 od 14.00 sa uskutočnilo vzdelávacie školenie Rehau Akadémie pre žiakov externého skráteného štúdia v odbore inštalatér. Témami školenia boli systémy od firmy REHAU na rozvod pitnej vody, kanalizácie a vykurovania, ktoré vyhovujú najvyšším nárokom na bezpečnosť, spoľahlivosť a hospodárnosť. Boli predstavené  systémy na pitnú a odpadovú vodu - RAUTITAN, podlahové kúrenie - systém na suchý zips RAUTHERM SPEED. Spojenie rúry so suchým zipsom prináša o 30 % kratší čas pokládky ako predchádzajúce systémy pokládky. Priame prilepenie rohože a upevnenie rúry prebiehajú pohodlne a bez väčšej námahy.

Program rúr, tvaroviek a príslušenstva RAUPIANO PLUS je univerzálne použiteľný vo všetkých rozmeroch od DN 40 do DN 200 kompatibilný s bežnými HT a KG systémami – pri optimálnej ochrane proti hluku a požiaru. RAUPIANO PLUS je systém na tiché odvodnenie budov. Tento systém je tichý aj vtedy, keď cez rúry preteká voda. Keďže použité zvukovo izolované rúry sú vybavené zvukovo izolačnými komponentami – tlmia zvuk lepšie v súlade s požiadavkami smernice o ochrane pred hlukom VDI 4100.

Ďakujeme Rehau Akadémií za zaujímavú prednášku s názornými ukažkami.

Ing. Peter Prihoda

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 22 návštevníkov a žiadni členovia on-line