• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

70. výročie vzniku školy

V piatok 23. novembra sa v kongresovej sále našej školy konala slávnostná Akadémia pri príležitosti osláv 70. rokov od vzniku školy. Program akadémie, ktorý odštartoval countdown filmom poskladaným z príbehov žiakov a zamestnancov školy, bol postavený na "obývačkových rozhovoroch" s pozvanými hosťami, ktorými boli: Eva Kamenská, Ján Furman - vedúci odboru školstva PSK a riaditeľ školy Štefan Cmar, sa prezentovali tématickými scénkami, spevmi a originálnymi tanečnými predstaveniami žiaci našej školy a školského internátu. Ďakovné listy a pozdravy predniesli riaditeľ úradu PSK Jozef Cvoliga, viceprimátor mesta Prešov Vladimír Feľbaba, riaditelia partnerských škôl z Tarnowa, Brestu a Hluboše. Program bol rozdelený do 5 dekád, ktoré zachytávali život školy v domácom i globálnom kontexte. V závere s prešovským hitom Mesto v nás vystúpil Martin Husovský z kapely Komajota. 

Fotogaléria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1914183625301327&type=1&l=0a833fe40f  (Filip Kvašňák)

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

  

 

 

Online

Práve tu je 20 návštevníkov a žiadny člen on-line

 • skola