• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Majstrom Slovenska v pretláčaní sa stal Pavol Horvát

16.11. 2017 sa prvýkrát konalo finále silnej ruky stredných škôl v Košiciach na pôde Technickej univerzity. Hlavným partnerom pre finále sa stala SLÁVIA TUKE a KTV. Do finále sa kvalifikovalo spolu 72 študentov zo 4 oblastí (do Košíc pricestovalo presne 50 pretekárov). Pricestovali študenti z Bratislavy, Senca, Nových Zámkov, Prievidze, Myjavy, Tvrdošína, Dolného Kubína, Bánoviec nad Bebravou, Trenčína ale aj Matejoviec, Lipian, Sabinova, Prešova či Bardejova. Súťaž mala vďaka dochvíľnosti a disciplinovanosti súťažiacich hladký priebeh. Bezchybný bol aj výkon rozhodcov a videli sme veľmi kvalitné zápasy. 

V kategórii do 70 kg sa stal víťazom Pavol Horvát z II.C

Men's Do 70kg chlapci PR Right Hand 70 Kg
1. Horváth, Pavol (SOŠ technická PO) 10 Pts.
2. Svetlošák, Kamil (Spojená škola Nižná) 8 Pts.
3. Spišak, Michal (SOŠ Dopravná PO) 6 Pts.
4. Čmelo, Miloš (SOŠ Strojnícka Bánovce nad Bebravou) 4 Pts.
5. Džačovský, Jakub (SPŠ Bardejovská PO) 3 Pts.
6. Šuvinčik, Ján (Spojená škola Tvrdošín) 2 Pts.
7. Babiak, Tomáš (SOŠ Žarnovica) 1 Pts.

Blahoželáme.

zdroj: armsport.sk 

 

 

 

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

 

Online

Práve tu je 37 návštevníkov a žiadni členovia on-line