• 3349 K technik drevostavieb
  Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pre komplexnú realizáciu drevodomov. Príprava je orientovaná na výrobu, montáž a kompletizáciu jednotlivých drevených konštrukcií.
 • 3693 K technik energetických zariadení budov
  Tento študijný odbor pripravuje kvalifikovaných stredných technických odborníkov pre oblasť stavebníctva a energetiky budov v nadväznosti na montáž, údržbu a opravu energetických zariadení na: plyn, elektrinu, obnoviteľné zdroje energie.
 • 2447 K mechanik hasičskej techniky
  Študijný odbor pripravuje žiakov na riadenie, obsluhu, opravu a kontrolu stavu hasiacich strojov a požiarnej techniky.
 • 3678 H inštalatér
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný spájať rôzne potrubia, montovať a demontovať kanalizačné i vodovodné potrubia, ústredné vykurovanie, osadzovať rôzne armatúry a vykurovacie telesá.
 • 3661 H murár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný murovať, omietať, betónovať, zhotovovať obklady a dlažby, izolácie, búracie práce a vie vykonávať údržbu a opravy rôznych stavieb, pozná základy práce s počítačom a zásady zakladania firmy a drobného podnikania.
 • 3663 H tesár
  Absolvent je kvalifikovaný pracovník, ktorý je schopný opracovať drevo ručne a strojovo, zhotovovať rôzne spoje, jednoduché tesárske konštrukcie (rebríky, kozy, schody, obklady, podlahy), navrhnúť ploty, krovy, položiť strešnú krytinu, vyhotoviť debnenia, montáž + demontáž lešenia a ohradenia.

COVaPskolanew

Obvodné kolo vo futsale

Dňa 7.11.2017 sa družstvo našej školy zúčastnilo obvodného kola stredných škôl vo futsale. Obsadili sme veľmi pekné druhé miesto v skupine, keď o postupujúcom zo skupiny rozhodlo až skóre.

Výsledky  družstva:

1. zápas SOŠ technická – Gymnázium J.A.Raymana  6 : 1  Góly: David Ivanecký /II.A/ 3, Jakub Babinčák /II.B/ 2, Marko Balucha /I.US/ 1

2. zápas SOŠ technická – SOŠ obchodu a služieb 5 : 0  Góly: David Ivanecký 1, Jakub Babinčák 1, Ondrej Popovec  /IV.A/ 1, Jozef Machala /IV.A/ 1, vlastný 1

 3. zápas SOŠ technická – ELBA Športové Gymnázium  1 : 1 Gól: Jakub Babinčák

Postúpilo družstvo ELBA Športové Gymnázium so skóre 17 : 1. Naše družstvo obsadilo 2.miesto so skóre 15 : 2. Chcem veľmi pekne poďakovať chlapcom za výborné výsledky a príkladnú reprezentáciu našej školy.

                                                                                      

                                                                                                                     Mgr. Stanislav  Baran

                                                                                                                          vedúci PK  TSV

FaLang translation system by Faboba

SPOLUPRACUJÚCE FIRMY

   KIA   KIA Nemetschek             

 

 

raciotherm    vokupklim   Vpk - logo     pumpeg   brahama1   plynas  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt drevodom orava

      Jantolak       CVTT      CVTT       hdelektronic            mukino

 

             progeCAD logo         SOFTconsult spol. s.r.o.      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt archicad logo   AUTOTRANSPORT, s.r.o.

 

 

solicad             schiertechnik logo                 logo 3e               

Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.

 

 

Online

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line