Zmena výšky stravného

Kategória: Školský internát
Uverejnené: piatok, 14. január 2022

Oznamujeme rodičom a žiakom, že od 1. januára 2022 sa mení výška stravného zo 4,20 € na 4,63 €. 

Aktualizovaný Školský semafór - verzia 1.6

Kategória: Školský internát
Uverejnené: piatok, 26. november 2021

Milí rodičia a študenti, pozrite si aktualizovaný Školský semafor - verziu 1.6, ktorý zverejňuje MŠVVaŠ SR na tomto linku: https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/

 

Priateľské medzištátne futbalové stretnutie

Kategória: Školský internát
Uverejnené: štvrtok, 04. november 2021

V pondelok 1. novembra k nám v rámci projektu Erazmus + zavítali žiaci a pedagógovia zo SOU Beroun - Hlinky. Okrem iných voľnočasových aktivít, akými sú streľby zo vzduchovky, návšteva planetária či lanového centra, sme sa stretli aj v telocvični našej školy, kde sme odohrali priateľské futbalové stretnutie. V tradičnom derby zápase sme po všetkých stránkach dominovali, čo sa pretavilo aj v jasnom výsledku 15:4. Priestor v našom družstve dostali okrem stálych hráčov Zubaja, Halušku, Fečka, Lukáča aj prváci Šulík, Nábožný a Demjanovič, ktorí sa ako nováčikovia presadili aj strelecky. 

 

Organizácia ubytovania žiakov od 14. do 19. novembra

Kategória: Školský internát
Uverejnené: štvrtok, 11. november 2021

Žiaci do školského internátu nastupujú v nedeľu 14. 11.  v štandardnom režime. V stredu 17. novembra je štátny sviatok, preto v utorok 16. novembra žiaci odídu domov. V stredu 17. novembra opäť nastúpia do internátu (režim ako v nedeľu). Vyučovanie pokračuje do konca týždňa štandardne. 

Partnerskej škole z L. Mikuláša posielame záložky do knihy

Kategória: Školský internát
Uverejnené: štvrtok, 04. november 2021

Slovenská pedagogická knižnica nám pridelila v projekte "Záložka do knihy spája školy" partnerskú školu - SOŠ polytechnickú z Liptovského Mikuláša. Naši prváci a prváčky sa oboznámili s týmto projektom a po tom, čo sme si prečítali pár riadkov z Hrdinov, predstavili sme si život a dielo P. O. Hviezdoslava a B. S. Timravy, ktorých výročia smrti, 100 a 70 rokov, si pripomíname. Žiaci svoju kreativitu pretavili do výroby záložiek, ktoré odosielame žiakov z L. Mikuláša.