JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Naši žiaci jazdili na motokárach

Kategória: Školský internát Uverejnené: štvrtok, 17. október 2019

Naši žiaci jazdili na motokárach. Jazda na motokáre je príťažlivá pre mladých ľudí. Najmä, ak ešte nemajú vodičské oprávnenie a automobil. Vychovávatelia Bohuš Talášek a Marek Uličný ponúkli žiačkam a žiakom nášho internátu vydarené vyžitie sa v motokárovom svete. V stredu, 16. októbra popoludní, navštívili motokárovú dráhu vo Veľkom Šariši a sprostredkovali tak krásne zážitky, ktoré zároveň ešte viac upevnili dobré vzťahy. Podujatia sa zúčastnilo devätnásť žiakov, ktorí netajili nadšenie zúčastniť sa aj na budúce podobného podujatia. Zo všetkých najlepší čas na motokárovej dráhe dosiahol Jakub Kolcun.  Mgr. B. Talášek, Mgr. M. Uličný

Návštevy: 999