JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Na futsalovom turnaji sme obhájili prvenstvo

Kategória: Školský internát Uverejnené: piatok, 11. marec 2022

Dnešné popludnie (štvrtok, 10. marec) sme zorganizovali turnaj stredoškolákov ubytovaných v školských internátoch v Prešove. V úvodnom zápase sme nastúpili v osvedčenej zostave prosti hráčom zo ŠI lesníckej, ktorých sme zdolali vysoko 7:0. V druhom polčase dostali priestor v našom družstve aj noví hráči: Timko, Piskura, Druga a Kollár. Druhý zápas bol vyrovnanejší. Žiaci SPŠ elektrotechnickej síce prehrávali po góloch Halušku a Šveca, v druhom polčase však dokázali vyrovnať a zápas sa tak skončil výsledkom 2:2. Ak sme na turnaji chceli obhájiť 1. miesto, potrebovali sme naplno bodovať v zápase proti žiakom ŠI SPŠ elektrotechnickej. Zápas sme zvládli, vyhrali sme 4:2 a na turnaji tak obsadili 1. miesto. Druhý skončili žiaci SPŠE, 3. žiaci ŠI SPŠE a na 4. mieste "lesníci."