Vydarený dvojzápas znamenal turnajový triumf

Kategória: Školský internát Uverejnené: štvrtok, 07. október 2021

Dnes sme odohrali dva kvalitné zápasy. V domácom prostredí sme hostili tradičných súperov z "Podnikania" a "Lesníckej. Prvý zápas sme vyhrali 2:0. Dobrý taktický výkon sme okorenili peknými gólmi. Pred druhým zápasom s kvalitatívne lepším súperom sme zmenili taktiku. Na najlepšieho hráča súpera sme postavili osobnú obranu, ktorú excelentne zvládol Š. Fečko. V prvom polčase sme však po dvoch zbytočných chybách prehrávali 0:2. V druhom polčase sme ešte zvýšili obrátky. Zvlášť E. Dovičák a M. Haluška, ktorý dal dva góly, si siahli na dno svojich síl. Konečná remíza 2:2 však pre nás znamenala prvé dôležité víťazstvo. Domáci: Zubaj, Fečko, Haluška, Dovičák, Druga, Lukáč, Kušnír, Maruša. Rozhodoval: Andrejko.