JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

S novou zostavou, nepremenenými šancami sme obsadili 3. miesto.

Kategória: Školský internát Uverejnené: štvrtok, 23. september 2021

Úvodný turnaj stredoškolských internátov, ktorý sme zorganizovali v spolupráci s ABC- CVČ v Prešove vo štvrtok 23. septembra je už minulosťou. Keďže nám z družstva odišla početná skupina minuloročných maturantov, chceli sme dať na turnaji priestor mladým hráčom. Kostru družstva tvorili už skúsení hráči, Haluška a Švec, pre zranenia citeľne chýbali Fečko či Dovičák. Absencia skúsenosti, trpezlivosti, chladnej hlavy a predovšetkým kondície, to boli faktory, ktoré  nás v konečnom účtovaní obrali o lepšie umiestnenie a výsledky. S družstvom "Lesníkov" sme odohrali dobrý prvý polčas. Ten sme vyhrali 1:0. Pekným gólom sa prezentoval Haluška. V druhom polčase sme však urobili dve hrubky a súper nás trestal. Prehrali sme 1:2. Druhý zápas sme hrali s výberom ŠI z "Podnikania". Zápas sa skončil bezgólovou remízou aj preto, že sme nepremenili 3 tutovky. Napokon sme v rozstrele zo značky pokutového kopu prehrali a na turnaji sme tak obsadili 3. miesto. Družstvo ŠI pri SOŠt: Zubaj, Haluška, Švec, Genčúr, Druga, Drobňák, Demjanovič, Piskura, Pančák, Kmeč. Rozhodoval: D. Andrejko.